< Předchozí  ^^  Další >

[Informace] [Recenze] [Komentáře] [Obsazení] [Hodnocení] [Videoukázka] [Fotky]
Recenze: Pařba v Bangkoku (2011)
14.12.15 09:12

A jsou tu zase! Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) jedou na Stuovu svatbu. A tentokrát, přestože žádná opojná rozlučka nebyla v plánu, to dopadlo... úplně stejně jako předtím.

 

 

Jsou zpět. A ještě dospělejší než kdy dřív! Co to? Ano, tentokrát se chlastat nebude, jen si dáme pivo na pláži u ohýnku a k sobě pozveme i bratra nevěsty, vždyť je kluk pořád tak sám. *** Ráno probuzení v cizím městě, kocovina jako blázen, jeden s holou hlavou, jeden s tetováním kolem oka (no jestli to vždycky neodnese nejvíc Stu), v misce prst, v koupelně opice a starý známý zfetlý kamarád z Vegas spí na zemi. A aby bylo ještě hůř, jeden kamarád nám schází.

 

Zní to povědomě? Ne, ono to je povědomé. Pařba v Bangkoku je totiž totéž jako ta ve Vegas, jen o pár kiláků dál. Se stejnými lidmi, s podobnými zápletkami, se stejným problémem. Ke všemu hraje podobná hudba a všechny vtípky vyvolávají podobný smích.

 

 

Todd Phillips ovšem moc dobře ví, co dělá. Pařba vydělala velké peníze a nikoho neurazila. Jak by mohla, jednička taky ne. Režisér použil stejný recept jako prve a i tentokrát ta vtipná kaše chutná skvěle. Takže vše odpuštěno. 102 minut v životě uteklo zase jednou jako voda a ještě z toho bolí břicho. Bohužel, celý film je kvůli tomu smutně předvídatelný. Pořád se v něm něco děje, Vy však víte, že zcela prvoplánově a úplně zbytečně. Ale už kvůli neotřelým hlodům a malému zavzpomínání na Pařbu roku 2009 tenhle film prostě stojí a stojí za shlédnutí. Druhý díl je totiž stejně vtipný a stejně svůj jako první díl.

 autor: Sniper.girl 7 z 10


Další zprávy

Recenze: Paul (2011)
Recenze: Marťan
Recenze: Spectre
Recenze: Marťan
Recenze:
Recenze: Mission: Impossible - Národ grázlů
Recenze: V hlavě

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 18. 1. 2019 Svátek má Vladislav
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz