< Předchozí  ^^  Další >

[Informace] [Recenze] [Komentáře] [Obsazení] [Hodnocení] [Videoukázka] [Fotky]
Recenze: Rychle a zběsile 6
26.09.13 20:44

Dom, Brian a zvláštní agent Hobbs minule prožili zajímavé adrenalinové dobrodružství, které stálo jednoho mafiána sto milionů dolarů a teď jsou zpět.

 

 

Po tom jak skončil minulý díl se zdálo, že není důvod, aby se dal tým znovu dohromady a riskoval své štěstí. Ano, stále jim chyběl domov, ale to bylo opravdu to jediné. Hobbs (Dwayne Johnson) však potřebuje píchnout s partou profesionálních námezdních řidičů a tak nadhodí trumf z největších.

 

 

Letty (Michelle Rodriguez), která byla považována za mrtvou, ve skutečnosti žije a pracuje právě pro skupinu, po které jde Hobbs.

 

 

Jediná věc, která by Doma (Vin Diesel) a Briana (Paul Walker) mohla vrátit zpět, zafunguje dokonale a celý tým se dává znovu do práce. Tentokrát spolupracují s Hobbsem, kterému pomáhá parťačka Riley Hicksová v podání více než schopné bojovnice Giny Carano. Motivací Domova týmu je kromě Letty i šance na úplnou amnestii, tedy pokud se vše podaří dotáhnout až do konce.

 

 

Minulý díl poskytl natolik adrenalinové dobrodružství, že už si jen těžko šlo představit něco většího. Režisér Justin Lin se však chtěl rozloučit důstojně, a tak nám servíruje všemožnou akci, do které neváhá použít dokonce i tank.

 

 

V podobném filmu ale neuvažujete o základních fyzikálních zákonech, jde především o adrenalin. Po minulém díle nám sice nenabízí nic převratně nového, můžeme si ale v obměněné podobě užít to, co se nám líbilo už v minulosti.

 

 

Když si to tak přeberu, o těchto filmech není potřeba příliš dlouho psát. Tenhle díl jednoduše splňuje veškerá očekávání a patří k těm nejlepším z celé série.

 

 

Vzhledem k tomu, kdo nám byl představen jako budoucí záporná postava pro sedmý díl, se nemůžu už teď dočkat.


autor: moviefan 8 z 10

Další zprávy

Recenze: Hobit: Šmakova dračí poušť
Recenze: Iron Man 3
Recenze: Red 2
Recenze: Elysium
Recenze: Nevědomí
Recenze: Wolverine
Recenze: Star Trek: Do temnoty

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 16. 1. 2019 Svátek má Ctirad
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz