< Předchozí  ^^  Další >
Herečka Katie Holmesová debutovala na Broadwayi
17.10.08 13:08

 

New York 17. října (ČTK) - Americká herečka Katie Holmesová si ve čtvrtek odbyla debut na Broadwayi v obnovené premiéře hry Arthura Millera Všichni moji synové (All My Sons). Píše o tom agentura AP.

 

Stejně jako při předpremiérách, i tentokrát na Holmesovou čekali odpůrci scientologické církve, jejíž nejznámějším členem je manžel Holmesové Tom Cruise. Asi třicítka demonstrantů, pod dohledem stejného počtu policistů, pokřikovala na Holmesovou "Scientologie zabíjí!" a další slogany.

 

Joni Vitaleová a její manžel George přijeli do New Yorku z Pomony v New Jersey ze tří důvodů: "Tom, Tom a Tom." Byli ale zklamáni, poněvadž Cruise, který se zúčastnil první předpremiéry a hru označil za "mimořádnou", se tentokrát neobjevil.

 

Na broadwayských jevištích vyzkoušely v posledních letech svůj talent i další hollywoodské hvězdy jako Julia Robertsová či rapper Sean Combs a vždy přilákali obrovskou pozornost. Debut Holmesové nebyl v ničem jiný: Všichni moji synové byli po prvním týdnu předpremiér nejvýdělečnější hrou na Broadwayi, když vydělali 684.000 dolarů (12,8 milionu korun).

 

Hra všichni moji synové, která je založena na skutečném příběhu, pojednává o úspěšném podnikateli Joe Kellerovi, jenž vědomě prodá armádě za druhé světové války vadné části letadel, a způsobí tak smrt 21 pilotů. Kellera hraje John Lithgow, držitel divadelní ceny Tony, jeho manželku oscarová herečka Dianne Wiestová.

 

Holmesová, která je známá z amerického seriálu Dawsonův svět či z filmů Batman začíná (2005) a Děkujeme, že kouříte (2005), v dramatu ztvárnila vedlejší roli snoubenky Kellerova idealistického syna.

 

Producent Eric Falkenstein prohlásil, že hra, která se na Broadwayi poprvé hrála v roce 1947 a vynesla divadelní cenu Tony Arthuru Millerovi a režisérovi Eliu Kazanovi, je v současnosti velmi aktuální s ohledem na válku v Iráku.Další zprávy

Jiří Lábus řidičský průkaz má, ale nevyužívá
Svěrákovo a Smoljakovo České nebe má premiéru 28. října
Na brněnské přehlídce se móda prolnula s výtvarným uměním
Divadlo Minor uvedlo premiéru inscenace režisérské dvojice Skutr
Ceny Divadelních novin získali Němec, Sokol i Prachař
Laterna magika vstupuje do 50. sezony
Divadlo na Jezerce uvedlo českou premiéru Války Roseových

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 22. 8. 2019 Svátek má Bohuslav
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz