< Předchozí  ^^  Další >
AP: Remake příběhů středoškoláků z Beverly Hills nepřekvapil
03.09.08 12:32

 

Los Angeles 3. září (ČTK) - Premiéra prvního dílu volného pokračování populárního seriálu Beverly Hills 90210, kterou v úterý odvysílala americká televize CW, nepřinesla podle agentury AP příliš mnoho překvapení. Producenti pravděpodobně o žádná ani neusilovali. Nová série tak od počátku připadá blízká jak těm, kteří znali původní díly z 90. let, tak i divákům příliš mladým na to, aby mohli originální seriál pamatovat, soudí AP.

 

Podle listu Hollywood Reporter není nový seriál tak hrozný, jak mnozí očekávali vzhledem k nezvyklému rozhodnutí televize neposkytnout pilotní díl dopředu filmovým kritikům.

 

Seriál nazývaný nyní už jen číslicí 90210 (slova Beverly Hills z názvu volného pokračování vypadla) vykazuje podle AP všechny očekávané ingredience: oslnivé teenagery, spoustu stylu a extravagance, bouřící se hormony a plný potenciál pro podrazy, zlomená srdce a oplácení. Zkrátka, vše při starém na střední škole West Beverly High.

 

V úvodním dílu se podle očekávání objevily i studentky z první série Shannen Dohertyová a Jennie Garthová. Do svých nynějších dospělých rolí vklouzly překvapivě hladce, soudí AP.

 

Možná diváci dříve nevěděli, že roztomilá Shenae Grimesová, která hraje jednu z hlavních postav Annie, zavírá oči pokaždé, když mluví nebo se chichotá, a dělá to tím nejobdivuhodnějším způsobem. Diváci možná ani nezaregistrovali, pokud nejsou sami teenagery nebo jejich rodiči, že posílání esemesek a videozáběrů z mobilů tvoří podstatnou část děje 90210. Možná si neodvážili představit, že povzdech "ach můj Bože!" (Oh my God!) bude užíván až do omrzení často, nebo že obrat "maximálně vystresovaný" (stressed to the max) budou některé postavy vyslovovat bez sebemenší stopy ironie, píše AP.

 

Nejnádhernější okamžiky úvodního dílu 90210 poskytla Jessica Walterová, která hraje Tabithu Wilsonovou, babičku sourozenců Annie a Dixona, jejíž komická nekonvenčnost může všechny ostatní postavy zastínit. "Musím dopsat své paměti dřív než přítelkyně Virginia. Spaly jsme vždycky s těmi samými lidmi," prohlašuje v jednom místě.

 

Seriál opět sleduje osudy sourozenecké dvojice mladých teenagerů, Annie a Dixona, kteří se spolu s rodinou přestěhují z amerického provinčního Středozápadu do slunné Kalifornie. Oba si hned při svém prvním dnu v nové škole uvědomí, jak rozdílný je život středoškoláka v Kansasu a v Beverly Hills, a že pobyt v novém prostředí jim neusnadní ani fakt, že jejich otec je novým ředitelem školy. Musejí se seznámit se svými bohatými a světaznalými spolužáky - krásnou, ale namyšlenou Naomi (AnnaLynne McCordová), populárním sportovcem Ethanem (Dustin Milligan), pletichářem Navidem (Michael Steger), který se honí za nejnovějšími školními drby, a rebelkou Silver (Jessica Stroupová), jejímž hobby je natáčení videoklipů na mobil.Další zprávy

Předávání cen MTV opět odstartuje Spearsová
Populární středoškoláci z Beverly Hills 90210 se vrací
Hrad Helfštýn obsadili při Hefaistonu mistři černého řemesla
Exotické prostředí Etnofestu přilákalo do Vysočan stovky lidí
Festival Etnofest nabídne v sobotu v Praze multikulturní zábavu
Tango show na pražském hradě
Režisér Dušan Klein točí morbidní příběh pro televizi

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pondělí 27. 1. 2020 Svátek má Ingrid
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz