< Předchozí  ^^  
Titulním stranám společenských týdeníků loni kraloval Karel Gott
01.05.06 13:22

 

Praha 1. května (ČTK) - Titulním stranám společenských týdeníků loni kraloval zpěvák Karel Gott. Jeho fotografie se na prvních stranách titulů Ring, Story, Nedělní Blesk, Aha! a Spy objevila loni sedmapadesátkrát. Gott tak za sebou nechal Lucii Bílou s 45 snímky, která v obdobném průzkumu zvítězila za rok 2004, a Helenu Vondráčkovou. Její fotografie se na titulních stranách objevila třicetkrát.

 

První pětici uzavírají vítěz reality show VyVolení Vladko Dobrovodský a zpěvačka Iveta Bartošová, vyplývá z analýzy Innovatio-Media Tenor, kterou má ČTK k dispozici.

 

Ze 24 osobností, jejichž snímky se na titulních stranách objevily loni nejčastěji, jich nejvíce zastupuje hudební scénu. Zpěváků a zpěvaček bylo celkem deset, včetně letitých stálic i nových tváří vzešlých ze soutěže Česko hledá SuperStar Sámera Issy (v pořadí sedmý), Vlastimila Horvátha (v pořadí 9.) a Anety Langerové (17.).

 

V žebříčku jsou zastoupeni i herci Veronika Žilková, Kateřina Brožová, Vojtěch Kotek a Zdeněk Podhůrský. Díky reality show se na titulní strany společenských týdeníků dostali i Dobrovodský, Regina Holásková a Monika Chrobáková a moderátoři Tereza Pergnerová a Leoš Mareš. Jediným sportovcem v žebříčku je Jaromír Jágr na čtrnáctém místě.

 

Ve srovnání jednotlivých titulů se Gott nejčastěji objevil na úvodních stranách Ringu, Story a Nedělního Blesku. Spy dal přednost modelce Agátě Henychové, Aha! si pak na první stranu nejčastěji vybral snímek Vladka Dobrovodského.Další zprávy

Herečka Halle Berryová je připravena adoptovat dítě
Britney Spearsová je prý znovu těhotná
Oscarové šaty Keiry Knightleyové vydraženy za 177.000 korun
Bryantovi a O'Nealovi se narodily dcery v rozmezí šesti minut
Americký rapper povede školní děti ke správné výživě
Člena ochranky urazilo filmové ztvárnění atentátu na Reagana
Lambiel je nejkrásnějším švýcarským sportovcem

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pondělí 19. 8. 2019 Svátek má Ludvík
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz