< Předchozí  ^^  Další >
Sarah Palinovou bombardují nabídky na sepsání knihy
17.11.08 07:40

 

Washington 17. listopadu (ČTK) - Nepodařilo se jí spasit republikánského prezidentského kandidáta Johna McCaina před volebním Waterloo, ale pro nakladatelský průmysl by mohla být sázkou na jistotu. To je důvod, proč se kolem Sarah Palinové houfují literární agenti, kteří jí nabízejí smlouvy na sepsání knihy. Vydělat by jí mohla až sedm milionů dolarů (více než 140 milionů korun), napsal dnes list The Australian.

 

Očekává se, že volební vítězství demokrata Baracka Obamy vynese desítky knih, které sepíší politici, analytici i novináři a další regál zaplní předpokládané paměti odcházejících členů vlády George Bushe. Ovšem osobní vzpomínky aljašské guvernérky na bouřlivý vstup do vysoké americké politiky jsou všeobecně považovány za jistý trhák, který vrátí zpět i mnohamilionovou zálohu.

 

"Je předurčená vydělat tunu peněz," říká newyorský mediální poradce Howard Rubenstein. A Jeff Klein z managementu newyorské literární agentury Folio Literary dodává: "Každé nakladatelství a spousta literárních agentů po ní jde."

 

Zájem o Palinovou neutuchá navzdory McCainově volební porážce ani snahám některých republikánů udělat z kandidátky na viceprezidentku obětního beránka. Volební porážka ji nijak nesklíčila a dál se veze na vlně mediálního zájmu. Minulý týden pozvala do svého aljašského domu kamery a zatímco ji novináři zpovídali, servírovala jim domácí losí chilli a dušenou tresku s lososem.Další zprávy

Španělský umělec představil kontroverzní dílo v budově OSN
Princ Charles strávil 60. narozeniny pracovně
Atletka Ščerbová se provdala za tenistu Rosola
Pražská výstava představuje tváře 28 příslušníků StB
Američtí přátelé ČR vybírali na obnovu Wilsonovy sochy v Praze
Charlese baví být princem jen někdy
Na radnici začala výstava Czech Press Photo 2008

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 8. 5. 2021 Svátek má Státní svátek
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz