< Předchozí  ^^  Další >
Tři Američani zhubli v Číně 192 kilo, jsou z nich celebrity
08.12.08 09:07

 

Tchien-ťin (Čína) 8. prosince (ČTK) - Nečekanými celebritami se v Číně stali tři Američané, kteří se ve snaze zhubnout nechali před půl rokem přijmout na odtučňovací kliniku v severočínském městě Tchien-ťin. Společně už se jim podařilo shodit celkem 192 kilo, ale v plánu mají ještě další stovku, napsala agentura AFP.

 

Třiatřicetiletý Alonzo Bland a bratři Walt a David Andersonovi (56, respektive 50 let) se rozhodli hubnout v Číně, aby se naprosto odřízli od nezdravého životního stylu, na který jsou zvyklí doma. "Důvodem, proč to tady v Číně funguje, je, myslím, to, že jsme daleko od všeho, od všech věcí, na které jsme zvyklí," říká Alonzo, který už zhubnul 103 kilo z 291 kg, s nimiž do Tchien-ťinu přijel.

 

Pro Davida, který prodal auto, aby mohl odjet do Číny, bylo zhubnutí otázkou života nebo smrti. "Dostal jsem se do situace, kdy jsem nedokázal ujít šest metrů, aniž bych začal lapat po dechu," říká David, který zhubnul 41 kilogramů a nyní má "jen" 104 kg. "Myslel jsem si, že se nedožiju svých jednapadesátých narozenin."

 

Každé ráno se trojice položí na lůžko ve spartánsky zařízených ložnicích a podstoupí akupunkturu, která podle lékařů zrychluje metabolismus a snižuje chuť k jídlu. "Když jsem odsud poslal e-mail přátelům, tak jsem je asi vyděsil, protože jsem jim psal, jak hluboko nám ty jehličky píchají," říká Walt, který zhubnul o 48 ze svých původních 179 kilogramů.

 

Zbytek odtučňovací kůry už je obdobný jako na Západě - dvakrát denně cvičení a zdravá strava, byť v čínském stylu s rýží, smaženou zeleninou, sýrem tofu, masem a polévkou.

 

Vedlejším efektem jejich hubnutí je pozornost, jakou v Číně vzbudili. Místní sdělovací prostředky o jejich boji s nadváhou pravidelně informují, což už svobodnému Waltovi vyneslo i nabídku k sňatku, kterou zdvořile odmítl. Kdykoli vyjdou na ulici, všichni na ně nepokrytě zírají. A místní taxikáři, kteří je ze začátku vůbec nechtěli brát kvůli jejich váze, už si na ně začínají pomalu zvykat.Další zprávy

Čeští vědci zvládli technologii náhrady kmenových buněk
Čínský pár se líbal tak vášnivě, až z toho dívka ohluchla
Julínek obvinil kolegy z ODS ze sabotování reforem
Euroklíče mají usnadnit život postiženým
V Kolíně byl otevřen další babybox
Rowlingová ocenila pokrok kolem klecových lůžek v ČR
I pasivní kouření může poškodit plodnost žen

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 1. 12. 2023 Svátek má Iva
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz