< Předchozí  ^^  Další >
III. ročník letní hudební festivalové sérié MYSTERIA v Severních Čechách
11.03.09 12:44

A proč právě BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR ?? Odpověď je jednoduchá. Nad městečkem Bílina se tyčí naprosto ojedinělý sklanatý vrch Bořeň, který při příjezdu od města Most či pohledu z letního areálu Kyselka připomíná atmosféru třetihor. Již Bohuslav Balbín v polovině 17.století napsal : na kopci Bořeň byli někdy spatřeni draci, jak vylétají z jeskyní a opět tam zalétají. Že ve svém nitru chová zlato a stříbro a že tam byly nalezeny drahé kameny a hadi s korunkami.

 

 

Předcházejícími ročníky našeho festivalu nastavili laťku hodně vysoko a tak třetí ročník festivalu přináší opravdové hvězdy světové rockové scény. Jako hlavní tahák BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR 2009 se představí legendární brazilská metalová vichřice SEPULTURA, která se na festival v ČR vrací po dlouhých 2 letech a jako vždy se vášnivě polaská s Vašimi sluchovody ! Jako velmi ojedinělá atrakce dále vystoupí americký HC Metal New York Allstar band BLOODCLOT, nový projekt členů amerických HC Metal formací BIOHAZARD, CRO-MAGS, DOWNSET, PRO-PAIN, THE SPUDMONSTERS a MERAUDER. A aby jste se skutečně k smrti nenudili a neměli roupy, hřeb Vám do hlavy zarazí současní nástupci Trash Metalové scény 80. a 90.let, američtí WARBRINGER, kteří jsou médii označováni za nástupce SLAYER ! WARBRINGER minulý rok vystoupili jako jedna z hvězd letního festivalu BRUTAL ASSAULT. Špinavý garážový punk rock´n´roll dvoumetrového pološíleného amerického černocha, který si říká LORD BISHOP, potěší hlavně milovníky poga a rock´n´rollu. Dále se představí zástupci české scény PLEXIS, POST-IT, INNOCENS, APPLE JUICE, S.P.S., STATUS PRAESENTS, CALATHEA, BEAUTIFUL CAFILLERY atd. a hudební skupiny z regionu severočeské uhelné pánve.

 

Ke správnému open air hudebnímu festivalu patří kvalitní muzika, krásná příroda, přátelé, pohodová atmosféra a něco dobrého k jídlu a pití. Proto neváhejte a stejně jako v minulém roce přijďte v hojném množství navštívit náš festival, který Vám přesně tuto kombinaci nabízí. Domluvte se s kámošema, naočkujte partnery či partnerky, popadněte děcka a přijeďte se vyvětrat do krásného prostředí kaňonu mezi Českým středohořím a Krušnými horami. Přijeďte třeba už v 09:00 dopoledne, protože na vrchol Bořně vede od bílinského vlakového nádraží okružní, zeleně značená turistická cesta, která obchází úpatí hory Bořeň a vrací se zpět do výchozího místa. Od rozcestníku na jižním úbočí hory odbočuje z této zelené okružní turistické stezky vrcholová, rovněž zeleně značená pěšina, která Vás dovede náročným, ale krásným terénem až na skalnatou špičku vrchu Bořeň. Prvních 100 odvážlivců, kteří v Sobotu 27.6.2009 dopoledne absolvují výstup na vrch Bořeň, se dočkají příjemné odměny formou 50% slevy na vstupné na náš festival.

 

Vedle skvělé rockové muziky je pro Vás připraveno bohaté množství dobrého piva, velkého výběru alkoholických a nealkoholických nápojů a dobrých mňaminek.

 

 

Vstupné : v předprodeji - do konce Března 2009 cena 390,-Kč

 

- do konce Dubna 2009 cena 450,-Kč

 

- do 27.6.2009 cena 500,-Kč

 

na místě - 590,-Kč

 autor: Veenia


Další zprávy

Harlej - University
MUCKY PUP v Roxy
Incognito v Lucerna Music Baru představí svou léčebnou kůru
Reggae Ethnic Session & RealBeat Warm-Up: Tosh Meets Marley: The Fully Fullwood Band
Koncert Die Krupps
MASKARON FESTIVAL TOUR 2009
PŘEDKAPELOU NA KONCERTECH THE RASMUS BUDOU ČEŠTÍ AIRFARE!

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 1. 12. 2023 Svátek má Iva
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz