< Předchozí  ^^  Další >
Koncert Die Krupps
11.03.09 12:40

Tento koncert DIE KRUPPS bude ojedinělý tím, že všechny hity budou zahrány v silně elektronické podobě. Zkrátka tak, jak jste je naživo ještě nikdy nemohli slyšet.

 

 

DIE KRUPPS započali svou historii v roce 1980, kdy začali ve své tvorbě kombinovat elektroniku s údernou metalovou rytmikou. DIE KRUPPS byli vedle KRAFTWERK, EINSTURZENDE NEUBAUTEN nebo FRONT 242 hlavní hybnou silou evropské EBM scény. První album ´Stahlwerksinfonie´ bylo monumentálně industriální a nastavilo standart celé evropské EBM scény. Toto album a singl ´ Wahre Arbeit Wahrer Lohn´ se staly albem týdne v prestižním hudebním magazínu NME. Následovaly alba ´ Volle Kraft Voraus´ a ´Entering The Arena´. V roce 1992 začali DIE KRUPPS do své tvorby přidávat řízné kytarové riffy a tím se jejich tvorba přitvrdila. V tuto dobu vyšlo album ´I´(číslovka 1). Toto album zásadně ovlivnilo celou evropskou hudební scénu a tvorbu velkého množství mladých hudebních skupin. V 90. letéch vyšly klasická alba ´II´, ´The Final Remixes´(remixy od skupin NINE INCH NAILS, SISTERS OF MERCY, FAITH NO MORE, CLAWFINGER atd.) ´III´ a ´Paradise Now´. Tyto alba se staly inspirací pro skupinu RAMMSTEIN, která se do dnešních dní hlásí k odkazu DIE KRUPPS. Nejslavnějším albem DIE KRUPPS se stalo EP ´Tribute To Metallica´, na kterém se objevily hity skupiny Metallica v elektronickém balení alá DIE KRUPPS. V roce 2005 oslavili DIE KRUPPS své 25.výročí existence účastí na největších evropských letních hudebních festivalech.

 

V roce 2007 DIE KRUPPS vydali 2 alba na podporu oslav jejich 25.leté existence pod názvy ´Too Much History - The Electro Years Vol. 1´ and ´Too Much History - The Metal Years Vol. 2´. První album bylo více elektronické a druhé více metalové.

 

V roce 2008 DIE KRUPPS znovu vydali jejich 2 klasická alba ´Volle Kraft Voraus´ a ´I´.

 

Další pokračování kariéry DIE KRUPPS nazval hlavní a zakládající člen Jurgen Engler jako :

 

 

…25 let Metal Machine hudby nebo spíše Man Machine hudby ve věku Robo Sapiens…´

 autor: Veenia


Další zprávy

Reggae Ethnic Session & RealBeat Warm-Up: Tosh Meets Marley: The Fully Fullwood Band
MASKARON FESTIVAL TOUR 2009
PŘEDKAPELOU NA KONCERTECH THE RASMUS BUDOU ČEŠTÍ AIRFARE!
Legendární americké HC/Punk formace v rámci reunion tour ke 20.výročí existence kapely
Švédové IN FLAMES vystoupí v dubnu v Praze a Košicích!
The Roads
Tiamat v Praze

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 28. 5. 2022 Svátek má Vilém
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz