< Předchozí  ^^  Další >
III. ročník letní hudební festivalové sérié MYSTERIA v Severních Čechách
11.03.09 12:44

A proč právě BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR ?? Odpověď je jednoduchá. Nad městečkem Bílina se tyčí naprosto ojedinělý sklanatý vrch Bořeň, který při příjezdu od města Most či pohledu z letního areálu Kyselka připomíná atmosféru třetihor. Již Bohuslav Balbín v polovině 17.století napsal : na kopci Bořeň byli někdy spatřeni draci, jak vylétají z jeskyní a opět tam zalétají. Že ve svém nitru chová zlato a stříbro a že tam byly nalezeny drahé kameny a hadi s korunkami.

 

 

Předcházejícími ročníky našeho festivalu nastavili laťku hodně vysoko a tak třetí ročník festivalu přináší opravdové hvězdy světové rockové scény. Jako hlavní tahák BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR 2009 se představí legendární brazilská metalová vichřice SEPULTURA, která se na festival v ČR vrací po dlouhých 2 letech a jako vždy se vášnivě polaská s Vašimi sluchovody ! Jako velmi ojedinělá atrakce dále vystoupí americký HC Metal New York Allstar band BLOODCLOT, nový projekt členů amerických HC Metal formací BIOHAZARD, CRO-MAGS, DOWNSET, PRO-PAIN, THE SPUDMONSTERS a MERAUDER. A aby jste se skutečně k smrti nenudili a neměli roupy, hřeb Vám do hlavy zarazí současní nástupci Trash Metalové scény 80. a 90.let, američtí WARBRINGER, kteří jsou médii označováni za nástupce SLAYER ! WARBRINGER minulý rok vystoupili jako jedna z hvězd letního festivalu BRUTAL ASSAULT. Špinavý garážový punk rock´n´roll dvoumetrového pološíleného amerického černocha, který si říká LORD BISHOP, potěší hlavně milovníky poga a rock´n´rollu. Dále se představí zástupci české scény PLEXIS, POST-IT, INNOCENS, APPLE JUICE, S.P.S., STATUS PRAESENTS, CALATHEA, BEAUTIFUL CAFILLERY atd. a hudební skupiny z regionu severočeské uhelné pánve.

 

Ke správnému open air hudebnímu festivalu patří kvalitní muzika, krásná příroda, přátelé, pohodová atmosféra a něco dobrého k jídlu a pití. Proto neváhejte a stejně jako v minulém roce přijďte v hojném množství navštívit náš festival, který Vám přesně tuto kombinaci nabízí. Domluvte se s kámošema, naočkujte partnery či partnerky, popadněte děcka a přijeďte se vyvětrat do krásného prostředí kaňonu mezi Českým středohořím a Krušnými horami. Přijeďte třeba už v 09:00 dopoledne, protože na vrchol Bořně vede od bílinského vlakového nádraží okružní, zeleně značená turistická cesta, která obchází úpatí hory Bořeň a vrací se zpět do výchozího místa. Od rozcestníku na jižním úbočí hory odbočuje z této zelené okružní turistické stezky vrcholová, rovněž zeleně značená pěšina, která Vás dovede náročným, ale krásným terénem až na skalnatou špičku vrchu Bořeň. Prvních 100 odvážlivců, kteří v Sobotu 27.6.2009 dopoledne absolvují výstup na vrch Bořeň, se dočkají příjemné odměny formou 50% slevy na vstupné na náš festival.

 

Vedle skvělé rockové muziky je pro Vás připraveno bohaté množství dobrého piva, velkého výběru alkoholických a nealkoholických nápojů a dobrých mňaminek.

 

 

Vstupné : v předprodeji - do konce Března 2009 cena 390,-Kč

 

- do konce Dubna 2009 cena 450,-Kč

 

- do 27.6.2009 cena 500,-Kč

 

na místě - 590,-Kč

 autor: Veenia


Další zprávy

Harlej - University
MUCKY PUP v Roxy
Incognito v Lucerna Music Baru představí svou léčebnou kůru
Reggae Ethnic Session & RealBeat Warm-Up: Tosh Meets Marley: The Fully Fullwood Band
Koncert Die Krupps
MASKARON FESTIVAL TOUR 2009
PŘEDKAPELOU NA KONCERTECH THE RASMUS BUDOU ČEŠTÍ AIRFARE!

Nejčtenější


Pro přidání do oblíbených se musíš přihlásit

Zaregistrujte se nebo přihlaste v horní části webu.


, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 1. 7. 2022 Svátek má Jaroslava
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz