< Předchozí  ^^  Další >
Matt Damon se těší na novou dceru
30.07.08 10:05

 

New York 30. července (zpravodaj ČTK) - Matta Damona, sedmatřicetiletého amerického herce, zastihlo letošní léto v přípravách na významné zisky a ztráty. Těší se na narození druhé dcery, pomáhá rozjíždět velký charitativní projekt a doufá, že se mu podaří zmenšit obvod pasu.

 

Do začátku září musí shodit téměř 15 kilogramů, aby byl opět štíhlý pro přetáčení některých scén ve filmu Green Zone (Zelená zóna) režiséra Paula Greengrasse, kde hraje vojáka hledajícího nebezpečné zbraně v Iráku. Na váze musel přibrat pro titulní postavu ve snímku Stevena Soderbergha The Informant (Udavač), který přijde do kin v příštím roce.

 

"Jenom boxuji," prozradil svoji strategii na hubnutí. "Počítám, že když se nechám hodně obouchat, tak to odpadne."

 

Damon, kterého svého času označil časopis People za nejvíce sexy muže současnosti, se směje, že mu magazín tento titul odebere. "Teď jsem nejvíc sexy muže zavalitý bratranec," komentoval svůj nynější vzhled.

 

Vedle práce na filmu Green Zone si užívá volna s rodinou ve svém domě ve floridském Miami. Jeho žena Luciana brzy čeká miminko, na které se už těší dvouletá Isabela a Damonova nevlastní devítiletá dcera Alexia. "Jsou tady v převaze, je to bláznivé," říká herec ke své ženami ovládané domácnosti.

 

Jméno pro třetí dceru prý zatím nevybrali. "Rozhodli jsme se počkat, dokud se nenarodí. Pak se na ni podíváme a pravděpodobně si o tom podebatujeme."

 

Hodně se teď Damon věnuje přípravě amerických akcí nadace OneXOne. "Jde o pomoc dětem," říká. "Neznamená to, že než se ze mě stal otec, myslel jsem si: jděte k šípku s těmi dětmi. Ale něco se ve vás změní, když máte vlastní dítě. Je těžké nedívat se na každé dítě jako na někoho, kdo je s vámi spojený."

 

K charitě Damona inspiroval frontman kapely U2 Bono se svojí kampaní ONE na pomoc boji se světovou chudobou. Herec na sebe vzal mimo jiné povinnost shánět umělce k vystoupením na charitativních koncertech.

 

"Mám telefonovat," popsal svoji práci pro nadaci. Podařilo se mu například získat americkou zpěvačku a kytaristku Sheryl Crowovou. "Byl to ten nejsnadnější telefonát na světě. Jen řeknu, co je to za charitu, a každý chce udělat, cokoli může," říká Matt Damon, který se proslavil například ve filmech Dobrý Will Hunting, Talentovaný pan Ripley, Skrytá identita, Kauza CIA nebo v trilogii Dannyho parťáci.Další zprávy

Recenze: Akta X: Chci uvěřit (2008)
Jennnifer Lopezová si v novém filmu zahraje zlodějku
Do kin přichází americký film o zamilovaných robotech VALL-I
Syn Seana Conneryho hájí otce, že není zrůda ani tyran
Juraj Jakubisko připravuje snímek z dob Velkomoravské říše
Christian Bale se v Japonsku odmítl vyjádřit ke svému zatčení
Robin Hood s Russellem Crowem se zatím natáčet nebude

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 1. 7. 2022 Svátek má Jaroslava
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz