< Předchozí  ^^  Další >
Syn Seana Conneryho hájí otce, že není zrůda ani tyran
29.07.08 15:04

 

Los Angeles 29. července (ČTK) - Syn amerického herce Seana Conneryho Jason se ostře ohradil proti některým informacím o jejich vzájemném vztahu. Prohlásil, že už má po krk všech vylhaných článků, které byly napsány o jeho otci, jeho bohatství a o tom, jak s ním naloží. Odmítá tvrzení, že jeho otec je zrůda a tyran.

 

Tato obvinění sdělila tisku Jasonova matka, bývalá manželka Seana Conneryho Diane Cilentová. V jednom rozhovoru novinářům řekla, že syn nezdědí z otcova majetku dosahujícího výše 85 milionů liber (2,5 miliardy korun) ani penny.

 

"Cítím nutnost odpovědět na tento článek, protože je plný urážek a zraňujících lží a výmyslů," řekl Connery mladší, který je také hercem.

 

"Jsem už zhnusen tím, co čtu o svém otci a o našich vztazích. Ale také tím, jak ho popisují jako nějakou zrůdu a tyrana, který ovládne můj život tím, že mě odstřihne od svého bohatství. To by nemohl být opravdový otec," cituje jeho slova internetové vydání deníku Telegraph.

 

Jason zdůraznil, že jeho otec si svoje peníze vydělal neúnavnou a nelehkou prací, a co s nimi udělá, komu je dá, je pouze jeho věc.

 

"Při našich rozhovorech mi nikdy neřekl: nedostaneš ode mě ani penny nebo něco podobného. To je prostě lež," zdůraznil pětačtyřicetiletý Conneryho syn. Zdůraznil, že měl ve svém otci vždy oporu a ve své práci ho používal jako zpětnou vazbu.

 

Diane Cilentová ve zmíněném rozhovoru také řekla, že otec se synem se neustále hádají.

 

"Můj otec a já žijeme už léta v různých zemích, ale často spolu mluvíme, a když to jde, navštěvujeme se," řekl Jason a dodal, že svého otce si velmi váží, respektuje a miluje ho.

 

"Proto nejen odmítám všechny lži v tomto článku, ale nedovolím ani, aby se dále šířily. Naučil jsem se od svého otce, že je třeba se za každou cenu postavit proti nečestnosti a osobním útokům. A toto je právě jeden z případů."Další zprávy

Do kin přichází americký film o zamilovaných robotech VALL-I
Juraj Jakubisko připravuje snímek z dob Velkomoravské říše
Christian Bale se v Japonsku odmítl vyjádřit ke svému zatčení
Robin Hood s Russellem Crowem se zatím natáčet nebude
Režisérský debut Huntové přináší romantickou tragikomedii
Venkovský učitel bude mít mezinárodní premiéru v Benátkách
Terry Gilliam a Johny Depp se znovu chtějí pustit do Dona Quijota

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 1. 7. 2022 Svátek má Jaroslava
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz