< Předchozí  ^^  Další >

[Informace] [Recenze] [Komentáře] [Obsazení] [Ukázka] [Fotky] [Podobné filmy]
Recenze: John Wick 2
15.05.17 19:47

John v minulém díle vyřešil svůj problém se psem a pozabíjel při tom hromadu lidí takovým stylem, že jste buď museli pohoršit, nebo si vychutnat tu naprosto nekompromisní akci s Reevesem, který na to pořád má. A teď…

 

 

..dostáváme co jsme chtěli. Druhý Wick totiž servíruje přesně to, co si jeho fanoušci přáli a navazuje tam, kde minule skončil.

 

 

I tentokrát se chce sice někam zašít a opustit svět profesionálních zabijáků, je ale zjevné, že podruhé už ho do důchodu nepustí. Zní to sice jako klišé, ale tenhle film z něj čerpá, žije a totálně vás jím odrovná.

 

 

Pokud navíc patříte do skupiny, která chtěla pochopit onen tajemný svět se zvláštním soukromou měnou a tajemnými hotely s vlastními pravidly, tak se můžete těšit na pořádný nášup. Mytologie tohoto světa je totiž skvěle rozvinutá a dává svým způsobem hlubší podtext samotné akci, které je tu dostatek a rozhodně nezklame.

 

 

Druhý Wick je typickým pokračováním, u kterého je všeho více, ale je to uděláno tak dobře, že si většího rozmáchlosti budete jen užívat. Není to sice už ono komorní akční drama jednoho muže, co přišel o manželku, psa a auto. To snad ale bude vadit jen nejpřísnějším obdivovatelům prvního dílu.

 

 

Pokud se vám tedy líbil první Wick, pokračování byste neměli vynechat. Za týden si sice už nevzpomenete, o co tam šlo, ale pravděpodobně ve vás zůstane silný pocit, že chcete vidět další pokračování.


autor: moviefan 8 z 10

Přehled souvisejících článků:
Keanu Reeves čelí žalobě kvůli dopravní nehodě (06.11.2007 12:08)


Další zprávy

Recenze: Rogue One: Star Wars Story
Recenze: La la land
Recenze: Příchozí
Recenze: Doctor Strange
Recenze: Star Trek: Do neznáma
Recenze: Sebevražedný oddíl

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 1. 12. 2023 Svátek má Iva
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz