^^  Další >
Hadříky i mobily za báječné ceny
19.09.11 10:27

Slevy vládnou českému internetu, tak proč další podobný web? Protože u nás nejde jen o slevy, je to skutečně hra. Vyberete, vsadíte, hrajete, přihazujete a nakonec – při troše toho hráčského štěstíčka – i vyhrajete třeba poslední model chytrého telefonu nebo luxusní manikúru za zlomek skutečné ceny. Jde o aukci, napínavou hru, na jejímž konci může být ten telefon za pouhých 5 procent skutečné ceny, originální večerní šaty nebo krásny šperk za pár stovek váš.

 

Na rozdíl od jiných adres ale v téhle aukci budete přebíjet nabídky pouze skutečných zájemců, žádné černé duše, které schválně přihazují, aby šroubovaly cenu nahoru, tu nemají smysl. Každý příhoz stojí i tu černou duši vlastní peníze, takže proč si škozením jiným komplikovat život. A když tentokrát nevyhrajete, nic se nedeje. V této hře o svoje peníze nepřicházíte. Jsou vam vráceny v podobě slevy.

 

 

Od hadříků po masáže

 

 

Na aukcekauce.cz najdete řadu obchodníků, a tak se tu na jedné adrese můžete setkat s  šatičkami, teflonovým nádobím i romantickou okružní jízdou veteránem. Ostatně co letos vsadit právě na aukcekauce.cz a pořídit vánoční dárky za skutečně báječné ceny? A to všechno bez zmateného pobíhání po obchodech!

 

 

Tentokrát si slevu zasloužíte

 

 

Takže jak to vlastně funguje? Nejprve se zaregistrujte a prohlédněte si, co všechno naši prodejci nabízejí. Protože i ve skutečné aukci skládáte vratnou zálohu, máme i tady takovou malou pojistku. Přihazujeme skutečné peníze. Dobijte si proto kredit a vyberte, ve které aukci zkusíte štěstí. Přihazujte a čekejte, zda budete mít štěstěnu na své straně. Zboží vyhrané v aukci si vyzvednete u obchodníka. Ale ani pokud neuspějete, o své peníze vložené do aukce nepřijdete. Dostanete je zpět formou slevového kuponu, který můžete u prodejce uplatnit na jakékoliv jeho zboží.

 

 

Vyvolávací cena přitom může být jen zlomkem té běžné. Obchod paní Novákové nabízí originální kožený kabát, který běžně pořídíte za více než 10 000 Kč. Ona ale nasadila vyvolávací cenu jedné koruny. Cena jednoho příhozu je 5 korun, zájem je veliký, cena se vyšplhá na 586 Kč, tedy stále ještě za hubičku, vy tou šťastnou ale nejste. I tak ale neprohráváte, ostatní účastníci aukce nepřicházejí zkrátka: sečtěte si, kolik jste přihazovali ve všech aukcích daného obchodu. Získáváte totiž slevu přesně v této výši. Zajděte do obchodu paní Novákové a vyberte si, co je libo, cena se sníží o vaše příhozy.

 

 

Napínavá zábava

 

 

Nakupovat v době slev je trochu adrenalin, naproti tomu vybírat mezi slevovými kupony nuda. Ale kdo zažil adrenalin aukce na vlastní kůži, potvrdí, že je návyková. I když tohle nejsou klasické aukce, spíš soutěž, do které však musíte od začátku vkládat peníze. Díky tomu se však vyhnete tomu, že někdo schválně jen přihazuje peníze, aby vyšrouboval cenu dostatečně vysoko. Je to vaše pojistka a na víc všechny vložené korunky se vám vrátí zpět. I když tedy vysněný kabát nezískáte, o peníze nepřicházíte, stačí nakoupit v obchodu, kam jste příhozy posílala.

 

 

Žádné riziko, jen velká hra

 

 

Tak a teď už si projděte nabídku na aukcekauce.cz, zaregistrujte se, nabijte své konto a ohromte kamarádky výhodnými nákupy.


autor: Happy83


Další zprávy

Hledá se 140 CoolKegů
Émile Zola: Zabiják
Na barokní baziliku v Hejnicích se vrátily opravené kopule
Ministerstvo zveřejnilo audit památkového ústavu
Vyšla nejnovější kniha J.K. Rowlingové
Divadlo Spejbla a Hurvínka hraje v pražském hotelu Pyramida
Ve věku 75 zemřel v Praze scénograf Luboš Hrůza

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 22. 5. 2024 Svátek má Emil
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz