< Předchozí  ^^  Další >
Eva Holubová si hraní v létě užije ráda a s nadšením
17.07.06 10:19

 

Praha 17. července (ČTK) - Ráda a s nadšením vrhá se do letních divadelních produkcí populární herečka Eva Holubová. I když znalci tvrdí, že divadlo je nejlevnější, když nehraje, stalo se právě letní hraní módou. Zatímco například Taťjana Medvecká říká, že do divadla mají lidé chodit až na podzim při špatném počasí a v létě mají být u vody či na chalupě, Holubová se právě na letní produkce těší.

 

"Normálně bych ale v létě nehrála - kdyby to ovšem nebylo Studio Dva," přiznává Holubová a naráží na přehlídku Léto hereckých osobností v pražském Švandově divadle, v jejíž nabídce se objevuje spolu s Ivanou Chýlkovou v inscenacích Klára a Bára a Madame Melville. Podle ní nejde ale jen o partnera na jevišti, ale o celkovou atmosféru, kterou divadelní produkce vytvoří.

 

"Vlastně se na ty lidi těším a jsem s nimi ráda. Je to kus krásného života, v opačném případě by mě nikdo z chalupy nedostal," řekla populární herečka. Cítí se prý být vyčerpaná a může jít jen za lidmi, kteří ji nějak obohatí.

 

Holubová necítí rozdíl mezi publikem běžné divadelní sezony a návštěvníky, kteří v hledišti usednou v letních měsících. "Nikdy mě to nenapadlo, že to jsou letňáci. Ani k tomu tak nepřistupujeme, že by publikum přicházelo o své dovolené a obíhalo by letní festivaly. Spíš chodí do práce a červenec či srpen si občas zpestří kulturním zážitkem," dodala.

 

Pokud by ale diváci měli být podle nějakého nepsaného pravidla v létě vstřícnější, má na to štěstí po celý rok. "Setkávám se s tím běžně opravdu pořád," dodala Holubová.Další zprávy

Špilberk ode dneška hostí brněnské shakespearovské slavnosti
Na krumlovskou točnu se vrátí Rusalka, čtyřikrát s Evou Urbanovou
Divadelní přehlídky pod letní oblohou lákají publikum
Léto hereckých osobností pamatuje i na slovenské hvězdy
Opera Mozart hraje denně ve Stavovském divadle
Herečku Kateřinu Herčíkovou adrenalinové sporty nelákají
Linda Rybová je prý dobrou řidičkou, ale jezdí podle nálady

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 27. 9. 2022 Svátek má Jonáš
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz