< Předchozí  ^^  Další >
ČEZ Aréna bude patřit Gottovi i Bořkovi Staviteli
12.09.08 13:44

 

Ostrava 12. září (ČTK) - Divadelní představení se slavnou dětskou postavičkou Bořkem Stavitelem v hlavní roli, koncert legendární slovenské skupiny Elán k jejím 30. narozeninám či vystoupení stálice české hudební scény Karla Gotta. To je jen část akcí, které ještě do konce roku chystá vedení ostravské ČEZ Arény. Pracuje i na programu pro příští rok a už dnes slibuje opět velká hudební jména ze zahraničí. Za vedení to řekl Miroslav Beinhauer.

 

Letos už největší hala na severu Moravy a ve Slezsku hostila řadu hvězd. Vystoupili zde například Bob Dylan, Judas Priest či americký Korn. Velkolepé hudební show budou pokračovat. V první polovině října vystoupí slovenský Elán, který v Ostravě oslaví 30. výročí svého vzniku. "Půjde o živý koncert a představí se na něm původní sestava kapely," uvedl ředitel společnosti Vítkovice Aréna Kamil Vrubl.

 

Z kulturních akcí se zájemci mohou těšit i na českou premiéru divadelního představení Bořek Stavitel, které je určeno především dětem. Jde o pódiovou verzi oblíbeného televizního seriálu. Diváci uvidí známé postavičky v nadživotní velikosti, hlasy jim propůjčí herci, kteří je dabovali i pro televizi.

 

Mezi největší sportovní akce patří prosincové mistrovství světa ve florbalu. Na něj se sjede dvacet týmů a podle představitelů haly půjde o největší sportovní událost roku v Ostravě. V hale se ale bude konat i soutěž mladých krasobruslařů a hned dvakrát ji ovládnou skoky a triky jezdců na motocyklech.

 

Některé letošní akce, které měly největší úspěch, hodlá vedení haly v roce 2009 zopakovat. V únoru opět do Ostravy zavítá skupina The Australian Pink Floyd a v květnu pak japonští bubeníci se skupinou Yamato. "V obou případech umělci přivezou nové programy. Takže i lidé, kteří letos jejich koncerty navštívili, mohou přijít znovu, protože je čeká řada novinek," dodal Vrubl.Další zprávy

Diváci i přes technické problémy aplaudovali muzikálu Touha
Debut sopranistky Kovalevské v Národním skončil ovacemi vstoje
Na muzikál Touha Mirjam Landové se zatím těší 30.000 lidí
Uherskohradišťské divadlo představilo poprvé divákům Adélu
Ohrožená pražská divadla už díky navýšeným grantům fungují
Pražská divadla chystají na září desítku premiér
Bratislava se rozloučila s Michalem Dočolomanským

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 1. 7. 2022 Svátek má Jaroslava
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz