< Předchozí  ^^  Další >
Barbora Srncová a Petr Rajchert byli oddání na zahradě svého domu
23.06.06 17:41

 

Praha 23. června (ČTK) - Herečka Barbora Srncová dnes po pětiletém vztahu vstoupila do manželství s hercem a hudebníkem Petrem Rajchertem. Na zahradě jejich domu v Krči je za slunečného počasí oddal starosta Prahy 4 Bohumil Koukal.

 

Nevěsta měla na sobě dlouhé splývavé růžové šaty s meruňkovým živůtkem, její nastávající se vybavil prostou chasnickou košilí bez límečku. Před oddávajícím stanuli uprostřed slavobrány vyzdobené květinami.

 

Dcera zakladatele Černého divadla Jiřího Srnce oslaví v srpnu sedmatřicetiny. Je rozvedená, s bývalým manželem, švédským kadeřníkem, má dcerku. Poté, co začala chodit do školy, se herečka přestala objevovat na filmovém plátně i divadelním jevišti a věnuje se více její výchově.

 

Barbora Srncová měla angažmá v Karlových Varech, v divadle svého otce i v Divadle Ta Fantastika. Hrála například v seriálech Dobrá čtvrť, Bylo nás pět a v pohádce Lotrando a Zubejda. Její matkou je známá výtvarnice a malířka Emma Srncová.

 

Rajchert je znám jako bývalý člen skupiny Chinaski a také jako herec. Ostatně jeho part v seriálu Život na zámku výrazně pomohl k popularitě právě i jeho bývalé kapele. Narodil se v roce 1968 v Českém Krumlově. Divokost, temperament a horkou krev prý zdědil po matce, která je původem Maďarka. Vystudoval pražskou Divadelní fakultu, hrál v několika filmech a televizních pohádkách, seriálech a inscenacích. Osm let zpíval a hrál na saxofon ve skupině Chinaski.Další zprávy

Herec Aleš Háma stráví dovolenou na Slovensku
Vondráčková odstoupila od smlouvy s bratislavskou Novou scénou
Herce Vyskočila honila maminka za vysvědčení s bičem
Slovenka Šinkorová zazpívá českým fotbalistům
Jíst méně masa považuje Dušek za dobrý trend
Zpěvačka Absolonová si oblíbila Angeliku
Herec Aleš Háma obdivuje Karla IV. a Rudolfa II.

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 10. 12. 2022 Svátek má Julie
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz