< Předchozí  ^^  Další >
Herec Aleš Háma stráví dovolenou na Slovensku
26.06.06 12:13

 

Praha 26. června (ČTK) - Na Slovensko do hor vyráží letos na dovolenou moderátor a herec Aleš Háma. "Já budu v podstatě celé léto, tedy od půlky července, zkoušet muzikál Producenti, takže ještě předtím si uděláme s manželkou týdenní dovolenou ve Vysokých Tatrách. A pak určitě pojedu na svou oblíbenou destinaci, do jižních Čech, na ryby. To bude ale maximálně dvou-, třídenní záležitost," prozradil 33letý Háma.

 

Nejvíc se těší na výlety; chození a lezení po horách baví nejen jeho, ale i manželku Gábinu. Obvyklá denní dávka Hámových bývá 30 kilometrů. "Je to hezký aktivní odpočinek. Miluji ten pocit, když jsem úplně 'uondanej' a večer si pak sedneme a dáme si víno," svěřil se herec.

 

První větší dovolenou se svou ženou kromě toho strávil Háma před lety taky na horách. "Ona byla na veletrhu a přijela za mnou do Malé Fatry. Byla hrozně unavená a říkala, že by si nejraději lehla pod strom a odpočívala. Tak jsme vyrazili a asi po 30 kilometrech jsme došli ke stromu, kde jsme se natáhli," zavzpomínal otec malého Jáchyma. Ten s rodiči do Tater nepojede. Bude s babičkou na soustředění babiček, dodal Háma.

 

V dětství prý nejraději trávil prázdniny u příbuzných u Máchova jezera v severních Čechách, kam jezdí doteď. Stejně tak jezdí celý život do jižních Čech ke známým. "Tam jsem se poprvé v životě topil. Maminka mě vyklopila z gumového člunu. Zachránil mě Pepa Mikuška, který tam má na jezu chatu. No a dodnes tam za ním jezdím," řekl Háma. Zmíněná příhoda z dětství ho nijak zvlášť nepoznamenala: stejně rád jako na hory jezdí totiž i na vodu.



Další zprávy

Herec Dalibor Gondík se naučil číst ve čtyřech letech
Barbora Srncová a Petr Rajchert byli oddání na zahradě svého domu
Vondráčková odstoupila od smlouvy s bratislavskou Novou scénou
Herce Vyskočila honila maminka za vysvědčení s bičem
Slovenka Šinkorová zazpívá českým fotbalistům
Jíst méně masa považuje Dušek za dobrý trend
Zpěvačka Absolonová si oblíbila Angeliku

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 10. 12. 2022 Svátek má Julie
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz