< Předchozí  ^^  Další >
Letošní hudební veletrh Muzika nabízí více vystavovatelů než loni
25.09.08 15:36

 

Praha 25. září (ČTK) - Hudební veletrh Muzika, který byl zahájen v Praze, nabízí návštěvníkům více vystavovatelů a na větší výstavní ploše než v loňském ročníku. Do 27. září se v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti představí 62 vystavovatelů, o 18 více více než loni. Oproti roku 2007 se také o zhruba 1250 metrů čtverečních zvýšila výstavní plocha na letošních 2580 metrů čtverečních. Za pořadatele to řekla manažerka propagace Ida Votavová.

 

Na 11. ročníku hudebního veletrhu Muzika vystavuje bezmála 200 firem z celého světa. Zájemcům nabízí elektrické i akustické nástroje, reprodukční techniku, osvětlení, notový materiál a další vybavení pro muzikanty. Letos vůbec poprvé se zde prezentují i chrámové varhany.

 

"Letošní ročník je výjimečný tím, že po dohodě Asociace prodejců hudebních nástrojů a Asociace výrobců hudebních nástrojů se na rozdíl od minulých let koná pouze jeden veletrh, což se pozitivně projevilo na počtu vystavovatelů," sdělila Votavová. Upřesnila, že před dohodou obou asociací se na stejném místě a v podobném termínu koly veletrhy Muzika a Huvel, což ve svém důsledku poškozovalo vystavovatele i pořádající společnosti.

 

Na veletrhu jsou letos připraveny také tři seminární místnosti, kam je přihlášeno přibližně 50 prezentací hudebníků z celého světa, které si pro předvedení svých nástrojů zvou výrobci i distributoři. Některé firmy budou kromě toho mít pro zájemce k dispozici i vlastní zkušebny.

 

V doprovodném programu, který se koná na dvou koncertních pódiích před Průmyslovým palácem, se za tři dny vystřídají skupiny Sunshine, Progres 2, Blue Effect, Švihadlo, Arakain, Eastpark, Prague Ska Conspiracy či Kurtizány z 25. avenue. V pátek a sobotu se doprovodný program rozroste o scénu věnovanou především vítězům uplynulých ročníků vyhledávací soutěže Jack Daniel's Talent Scounting, kde nebudou chybět Atari Terror, The.Switch nebo Nantokanaru.

 

Více informací se nachází na www.veletrh-muzika.cz.Další zprávy

Největší žijící sexbombou je podle Esquire Halle Berryová
Iluzionista Blaine visel 60 hodin hlavou dolů
Producenti Pohotovosti věří v návrat Clooneyho
Paltrowová nepotřebuje osobního kuchaře
Hvězdy se při vyhlašování Emmy držely módní klasiky
Ceny Emmy získaly seriály 30 Rock a Mad Men
Dva romány představí Carrie ze Sexu ve městě v letech dospívání

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 1. 7. 2022 Svátek má Jaroslava
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz