< Předchozí  ^^  Další >
Na Southforku budou v listopadu slavit 30. výročí Dallasu
11.10.08 20:21

 

Washington 11. října (ČTK) - "Džejár", Bobby, Sue Ellen a další členové Ewingova klanu se znovu sejdou na ranči Southfork. A sice 8. listopadu ve velké párty ke 30. výročí začátku natáčení proslulého seriálu Dallas, který se stal jedním z nejpopulárnějších v dějinách televize. Oznámila to agentura AP.

 

Vstupenky už podle ní shánějí fanoušci nejen ze Spojených států, ale i Evropy, Japonska a dalších koutů světa. Možnost vidět "živého Džejára" a jeho společníky je přijde od sta do tisíce dolarů (1800 až 18.000 korun). Čím víc kdo zaplatí, tím větší budou mít přístup k Larrymu Hagmanovi, Patricku Duffymu, Lindě Grayové a dalším hercům ze seriálu.

 

"Lidi jsou šílení," komentoval to v rozhovoru pro agenturu představitel J.R. (Džejára) Larry Hagman, kterému je 77 let.

 

Ranč je na dallaském předměstí Parker, asi 40 kilometrů od středu města. Na programu je kromě setkání s herci také mohutné opékání masa, hudba country, tancování, ohňostroj a laserová show.

 

"Oslavíme rozlet a úspěch 80. let, přinejmenším ropný boom a peníze, které (díky němu) zahrnuly Dallas," řekl výkonný producent seriálu Jason Hardison.

 

Hagman řekl, že roli "J.R." po prvním přečtení scénáře nechtěl vzít, protože si myslil, že z toho nebude moc peněz. Manželka ho ale přesvědčila, aby to zkusil. Nakonec dostával za každou epizodu 100.000 dolarů nebo i víc. Při ztvárnění své postavy se prý inspiroval jedním podnikatelem, pro kterého pracoval, když byl na střední škole.

 

AP píše, že ve skutečném životě je Hagman opakem arogantního magnáta, kterého v seriálu ztělesnil. Je to bývalý vegetarián a zapřisáhlý nekuřák, alkoholu nechal po transplantaci jater, které se podrobil v roce 1995. Teď se s manželkou Maj, původem ze Švédska, s níž žije už 54 let, zabývá pěstováním avokáda. Jejich dům v Ojai v Kalifornii jede zcela na sluneční energii, což Hagmanovi umožnilo snížit účet za elektřinu ze 44.000 na třináct dolarů ročně.

 

S dalšími herci ze seriálu prý stále zůstává ve styku, s Duffym, který hrál "Džejárova" bratra Bobbyho, prý každý měsíc rybaří a spolu s manželkou často večeří s Grayovou, která v seriálu hrála jeho manželku.Další zprávy

Žvýkání může pomoci k prevenci autonehod
S Jiřím Macháčkem nejen o filmu
V Česku vyjde příští rok další kniha z Clarkovy série Merde
Největší žijící sexbombou je podle Esquire Halle Berryová
Letošní hudební veletrh Muzika nabízí více vystavovatelů než loni
Iluzionista Blaine visel 60 hodin hlavou dolů
Producenti Pohotovosti věří v návrat Clooneyho

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 23. 6. 2021 Svátek má Zdeňka
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz