< Předchozí  ^^  Další >
Soutěž StarDance... opustila Doleželová s Necpálem
29.11.08 22:14

 

Praha 29. listopadu (ČTK) - Taneční soutěž StarDance...když hvězdy tančí, kterou Česká televize (ČT) vysílá ve třetí řadě, dnes opustila Miss ČR z roku 2004 Jana Doleželová s partnerem Michalem Necpálem. Pár příliš neuspěl při tanci samby, kterou dnes všichni soutěžící tančili povinně, a nezachránila ho ani přízeň diváků. V soutěži tak po dnešku pokračují se svými partnery a partnerkami už jen herci Vladimír Kratina, Dana Batulková a Zuzana Norisová a sportovní komentátor ČT Jaromír Bosák. Z původně osmi párů na parketu po dnešku zbyly čtyři.

 

Doleželové a Necpálovi se samba podle porotců příliš nepovedla, horší než oni byl v jejich očích jen Bosák, který tančí s Evou Krejčířovou. "Byly pasáže, kde samba opravdu byla. Ale zbytek byl tanec turecké tanečnice před sultánem. I ta hudba tomu odpovídala," zhodnotil výkon Doleželové a Necpála porotce Zdeněk Chlopčík.

 

Nejvíce se porotě líbila samba v podání Norisové a Jana Klimenta, které sázkové kanceláře považují za favority celé soutěže. "V disku jste byla dračice. To jsem se bál, že budu muset na parket, ale v sambě se to uklidnilo," zhodnotil výkon Norisové Chlopčík.

 

Porotě se líbil i výkon Batulkové, která tančí s Janem Onderem. "Pro mě jste pořádnej kus vepředu," zaujalo na Batulkové porotce Jaroslava Kuneše. Hned za Batulkovou s Onderem skončil Kratina s Laurou Klimentovou. Zatímco Kratina suše prohlásil, že si připadá jako sulc a do tance prý zapracoval "šroubování žárovek", porotkyně Tatiana Drexler jeho výkon komentovala slovy: "Občas mi to připomnělo chlapy na slovenské zábavě po dvanácté." Svůj taneční posun v průběhu celé soutěže pak Kratina označil za "posun z bezvědomí do vědomí".

 

Nejméně se porotě líbila samba v provedení moderátora Bosáka a jeho partnerky Evy Krejčířové. Bosáka považují sázkové kanceláře za největšího outsidera soutěže. "To bylo fascinující, Jaromíre. To byla samba?" zeptal se ho po tanci Kuneš. Drexler ocenila, že Bosák vede "úžasný boj sám se sebou". Nejlépe Bosáka ocenila jeho manželka, která podle moderátorky Terezy Kostkové prohlásila, že kdyby (do něj) nebyla zamilovaná, tak by se znovu zamilovala. Bosák za svůj výkon dostal od jednoho z fanoušků z Chomutova bustu zakladatele Sokola Miroslava Tyrše.

 

Na vítězství Norisové a Klimenta vypsala sázková kancelář Tipsport kurz 1,60:1. Naopak nejhorší kurz na vítězství 11:1 přiřkli bookmakeři Tipsportu Bosákovi s Krejčířovou.

 

Hodnocení tanečních párů je rozděleno mezi televizní diváky a porotu. Soutěž, kterou moderují Marek Eben s Terezou Kostkovou, patří třetí rok po sobě k nejsledovanějším programům podzimu.Další zprávy

Livia Klausová nakupovala na vánočním bazaru
Výstava představí historická rádia, gramofony a telefony
Turné Varhana Orchestroviče poveze cirkusové šapitó
Barrandov zpočátku vsadí na Saudka, Bubílkovou či Mládka
Všechny díly televizní satiry Česká soda vycházejí na DVD
Podle McCartneyho TV soutěže nepodporují kreativitu
Mezinárodní televizní ceny Emmy putují vesměs do Británie

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 23. 6. 2021 Svátek má Zdeňka
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz