< Předchozí  ^^  Další >
Taneční soutěž StarDance pokračuje bez Davida Suchařípy
22.11.08 23:05

 

Praha 22. listopadu (ČTK) - Taneční soutěž StarDance...když hvězdy tančí, kterou Česká televize vysílá ve třetí řadě, opustil dnes herec David Suchařípa. S partnerkou Albinou Zaytsevou tančil slowfox. Podle porotce Zdeňka Chlopčíka nezvládl kroky a diváci mu dali zjevně za pravdu. Největší uznání si naopak odnesli herečka a zpěvačka Zuzana Norisová s partnerem Janem Klimentem, kteří jsou podle bookmakerů dlouhodobými favority.

 

Suchařípa podle Chlopčíka "plaval v hudbě". "Bylo to strašně nepřesné... Nejistota, slabá chodidla, a z toho hudební rytmické nepřesnosti. Utíkal jsi z hudby," káral tanečníka. Přestože obvykle přísná porotkyně Leona Kvasnicová měla za to, že výkon byl "plavný", získal pár nejnižší hodnocení.

 

Z původně osmi párů již na parketu po dnešním čtvrtém soutěžním večeru zbylo pět. S noblesou prošla latinskoamerickým tancem paso doble bývalá vítězka soutěže krásy Jana Doleželová s partnerem Michalem Necpálem. "Jste skrytá pampeliška, která přežije všechna roční období," chválil výkon porotce Jaroslav Kuneš. "Když je ale potřeba dupnout, tak si dupnete," dodal.

 

Herečka Dana Batulková s tanečníkem Janem Onderem měla obvyklý obdiv poroty. Tatiana Drexler jí ovšem doporučila, aby se svého partnera více držela. "Nikdy ho nepouštějte," uvedla. Kvasnicová pak vzbudila jisté pohoršení, když herečku, která je o 27 let starší než její partner, označila za "šikovnou paní". "No to je strašné," komentoval její výrok moderátor Marek Eben.

 

Největší počet bodů získali Norisová s Klimentem, kteří tančili slowfox, pokládaný za nejtěžší tanec na světě. "Teď došlo k tanci. Dokázali jste být při tom příběhu," chválil pár Kuneš. Předvedli prý "výbornou show, která měla mnoho tanečních kroků".

 

Navzdory pověsti outsidera porotu překvapil sportovní komentátor Jaromír Bosák. S partnerkou Evou Krejčířovou tančil paso doble. Chlopčíka zaujal jeho projev. "Vůbec jsme nestihli sledovat kroky. Projev byl úžasný. Kdyby jsi toto předvedl na koridě, býk by stál, kroutil hlavou, a pokud by jsi ho nevyzval k odchodu, vůbec by neodešel," řekl.

 

Slowfox v provedení herce Vladimíra Kratiny a Laury Klimentové nakonec prošel, i když pár měl namále. "Bylo to vyčerpávající. Byl jste umělec, ale příliš křehký. Bál jste se a našel jsem i chybičku v kroku," poznamenal Chlopčík. Diváci však charizmatického herce, který tvrdil, že do soutěže šel kvůli honoráři, tentokrát odejít nenechali.

 

Na vítězství Norisové a Klimenta vypsala sázková kancelář Tipsport kurz 1,60:1. V porovnání s dalšími dvojicemi bezkonkurenčně aspirují na první místo. Naopak nejhorší kurz na vítězství 11:1 přiřkli bookmakeři Tipsportu sportovnímu komentátorovi Jaromíru Bosákovi s Evou Krejčířovou.

 

Hodnocení tanečních párů je rozděleno mezi televizní diváky a porotu. Soutěž, kterou moderují Marek Eben s Terezou Kostkovou, patří třetí rok po sobě k nejsledovanějším programům podzimu.Další zprávy

Řada středočeských památek se mimořádně otevře i před Vánocemi
Rozhlasový seriál Lábuse a Kaisera Rodinka dostal knižní podobu
V čele seznamu mocných dětí Hollywoodu stojí Suri Cruiseová
Paris Hiltonová se rozešla se svým přítelem Benjim Maddenem
Pražský fotograf Tomáš Bican má rád změnu
Taneční soutěž StarDance opustila Iva Frühlingová
Moderátor Leoš Mareš bude podruhé otcem

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 21. 2. 2020 Svátek má Lenka
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz