< Předchozí  ^^  Další >
Producenti Pohotovosti věří v návrat Clooneyho
23.09.08 12:40

 

Los Angeles 23. září (ČTK) - Producenti amerického televizního seriálu Pohotovost věří, že se jim podaří přesvědčit George Clooneyho, aby si zahrál v závěrečné sérii tohoto nemocničního dramatu. Píší o tom internetové stránky BBC.

 

"Máme opravdu dobrý příběh pro každou postavu z minulosti," uvedl producent David Zabel v rozhovoru pro americký časopis TV Guide.

 

Bývalí členové týmu Anthony Edwards a Noah Wyle již účast slíbili, Clooneyho mluvčí nicméně stále odmítá comeback slavného filmového herce do seriálu, který odstartoval jeho hvězdnou kariéru. "Veřejně prohlašuje, že už se nevrátí. Je to pro něj minulost," konstatoval mluvčí Stan Rosenfield.

 

Pohotovost, zasazená do prostředí fiktivní chicagské nemocnice, patřila několik let k nejúspěšnějším americkým dramatickým seriálům a znají ji i čeští diváci. Za svůj televizní život posbírala 120 nominací na prestižní ceny Emmy, z nichž více než 20 proměnila ve skutečná ocenění. Na amerických obrazovkách by měl seriál skončit v květnu 2009 dvouhodinovým závěrečným dílem, uvedeným hodinovou retrospektivou.

 

Edwards, který ztvárnil zodpovědného doktora Marka Greena zesnulého v roce 2002, se objeví v retrospektivní scéně v dílu s názvem Heal Thyself. Wyle, alias doktor John Carter, by si měl zahrát ve čtyřech epizodách.

 

Clooney, jehož ke slávě vynesla postava sympatického, pohledného doktora Douga Rosse, seriál opustil v roce 1999, ale překvapivě se nakrátko o rok později vrátil. Podle Clooneyho agenta je však nyní sedmačtyřicetiletý herec "zcela zaneprázdněn filmy".Další zprávy

Iluzionista Blaine visel 60 hodin hlavou dolů
Paltrowová nepotřebuje osobního kuchaře
Hvězdy se při vyhlašování Emmy držely módní klasiky
Ceny Emmy získaly seriály 30 Rock a Mad Men
Dva romány představí Carrie ze Sexu ve městě v letech dospívání
Borowiec: Prodej LCD a plazmových TV letos předčí klasické TV
Lopezová sedm měsíců po porodu absolvovala triatlon

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 23. 6. 2021 Svátek má Zdeňka
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz