< Předchozí  ^^  Další >
Třetí řadu StarDance nejlépe zahájila zpěvačka Norisová
01.11.08 22:30

 

Praha 1. listopadu (ČTK) - Do třetí řady populární televizní soutěže StarDance...když hvězdy tančí, která se dnes po roce vrátila na obrazovky České televize, rázně vtančil pár Zuzana Norisová a Jan Kliment. Od poroty se jim dostalo nejvyššího ocenění za jejich pojetí tance cha-cha. Soutěže se účastní osm tanečních párů složených z celebrit a profesionálních tanečníků. První z nich opustí klání až po hlasování diváků příští sobotu.

 

Od výjimečně přísné čtyřčlenné poroty, která neudělila za celý večer vyšší známku než sedm, obdržel nejúspěšnější pár 27 bodů ze 40 možných. Nováček mezi porotci, choreografka Leona "Qaša" Kvasnicová, označila jejich vystoupení za hezký zážitek, který měl "šmrnc a sexappeal". Porotce Zdeněk Chlopčík pochválil, že zpěvačka a herečka používala celé tělo, byť "chybovala v nohách".

 

Druhého nejlepšího hodnocení se dostalo Daně Batulkové a jejímu mladému tanečníkovi Janu Onderovi, kteří získali 26 bodů. "Mohla jsem ho porodit," podotkla o sedmadvacet let starší herečka, jejíž waltz nadchnul porotkyni Tatianu Drexler. "Věk dělá tanec těžší a vy jste byla nádherná," uvedla Drexler.

 

Na pomyslném třetím místě skončil s 24 body pár tvořený Miss ČR z roku 2004 Janou Doleželovou, která je se svými 177 centimetry nejvyšší tanečnicí soutěže, a mladým tanečníkem Michalem Necpálem.

 

Nejméně bodů od poroty za svůj waltz obdrželi sportovní komentátor Jaromír Bosák a mistryně ČR v latinskoamerických tancích Eva Krejčířová. Porota jim dala 13 bodů "Mám pocit, že jdu do pěti směrů najednou," svěřil se Bosák, jemuž Qaša vyčetla "golemovské" držení těla.

 

Průvodci pořadu Marek Eben a Tereza Kostková se marně snažili přemluvit porotu, jejímž členem je také účastník první řady soutěže Jaroslav Kuneš, aby sáhla po vyšších známkách. Solidních 23 bodů získali nejvyšší tanečník v soutěži, 195 centimetrů vysoký Vladimír Kratina, a učitelka tance Laura Klimentová. Kratina, který prohlásil, že ho při tanci ruší hudba i partnerka, je považován za outsidera soutěže, který však má šanci se stát miláčkem publika. "Čekala jsem drama nebo komedii, ale bylo to vynikající," uvedla Drexler.

 

Celkem 19 bodů dostal herec David Suchařípa. Kuneš ocenil atmosféru, jakou při tanci cha-cha vytvořil s temperamentní tanečnicí Albínou Zaytsevou z Ruska.

 

Cha-cha v podání zpěvačky Ivy Frühlingové a mistra ČR v latinskoamerických tancích Michala Kostovčíka ocenila jury 17 body. Porota Frühlingové shodně vyčítala nepřesnost v krocích.

 

Jen 14 bodů nasbíral pár tvořený zpěvákem Bohoušem Josefem a nejmladší účastnicí soutěže, devatenáctiletou Lenkou Tvrzovou. Porotkyně Drexler označila Josefův tanec za minimalistickou, byť elegantní, variantu waltzu.

 

Hodnocení je rozděleno mezi rozhodčí a televizní diváky. Pár s nejnižším hodnocením bude na konci každého pořadu vyřazen. Soutěžní páry předvedou každý týden standardní nebo latinskoamerický tanec. Od pátého dílu budou tančit oba tance. Mezi favority soutěže patří podle sázkové kanceláře Tipsport Norisová s Klimentem, Suchařípa se Zaytsevou a Doleželová s Necpálem.

 

Hlasovat budou moci diváci celý týden, hlasování skončí vždy po první části sobotního přímého přenosu další týden. Výkony soutěžících je možné sledovat nově také na webu www.star-dance.cz.

 

Taneční soutěž StarDance ...když hvězdy tančí patřila loni k nejsledovanějším programům podzimu. První díl druhé série si nenechalo ujít 1,401 milionu diváků, úvodní díl přilákal k obrazovkám 1,96 milionu lidí. Pořad StarDance ...když hvězdy tančí, který vychází z úspěšného formátu britské BBC, loni vyhrál akrobatický lyžař Aleš Valenta s tanečnicí Ivou Langerovou. V prvním ročníku bojovali ve finále herec Václav Vydra s Petrou Kostovčíkovou a herec Roman Vojtek s Kristýnou Coufalovou, kteří soutěž vyhráli.Další zprávy

Zájemci o koupi jachty Saddáma Husajna se zrovna nehrnou
Springsteen dal na internet halloweenskou píseň
Televizní seriál Melrose Place se možná dočká pokračování
Branson vzdal pokus přeplout v rekordním čase Atlantik
Letošní výstava Home Cinema bude ve znamení Blu-ray
Žvýkání může pomoci k prevenci autonehod
Na Southforku budou v listopadu slavit 30. výročí Dallasu

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 1. 7. 2022 Svátek má Jaroslava
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz