< Předchozí  ^^  Další >
Taneční soutěž StarDance opustila Iva Frühlingová
15.11.08 22:44

 

Praha 15. listopadu (ČTK) - Třetí kolo taneční soutěže StarDance III...když hvězdy tančí, kterou vysílá Česká televize, dnes opustila zpěvačka Iva Frühlingová s partnerem Michalem Kostovčíkem. Pár, který zatančil jive, dnes podle poroty podal nejhorší výkon večera. Tento latinskoamerický tanec příliš nezvládl ani herec David Suchařípa, který se s Frühlingovou ocitnul v duelu.

 

Frühlingová s Kostovčíkem dostali od poroty jen 19 bodů a jejich konec v soutěži zpečetilo hlasování diváků. Zpěvačka prý vůbec nezvládla kroky jivu. "Trsla jste si tak pro radost, ale zásady tance by se měly dodržovat," komentoval výkon porotce Jaroslav Kuneš. "Nebyl to jive, ale bylo to rozkošné," zavtipkoval další z porotců Zdeněk Chlopčík. Páru nedávali šance ani bookmakeři společnosti Tipsport, kteří jejich možnou výhru v soutěži hodnotili kurzem 11:1.

 

Rychlé kroky jivu naopak nedělaly problémy herci Vladimíru Kratinovi, který s partnerkou Laurou Klimentovou zatančil zábavnou show. "Pobavilo mě to, bylo to vtipné, jen trochu těžkopádné," komentovala výkon porotkyně Leona Kvasnicová. "Metrák je metrák," zareagoval nejvyšší tanečník soutěže Kratina, který měří 195 centimetrů.

 

Skvělý jive předvedla i herečka Zuzana Norisová s tanečníkem Janem Klimentem, kteří jsou podle bookmakerů hlavními favority soutěže. "Působilo to přirozeně, žádná křeč. Bylo příjemné se na to koukat," řekla Kvasnicová. Tipsport, u kterého si sázkaři na vítězství Norisové s Klimentem vsadili dosud přes 200.000 korun, hodnotí pár kurzem 1,7:1.

 

Skvělou podívanou nabídli divákům herečka Dana Batulková s tanečníkem Janem Onderou, kteří od poroty dostali 32 bodů. "Bylo to úžasné. Mělo to nadsázku i napětí. Pohřbila jste ale všechny své mladší kolegy," pochválil výkon Batulkové Kuneš.

 

Tango se povedlo i Miss ČR z roku 2004 Janě Doleželové s partnerem Michalem Necpálem. "Vypadalo to krásně. Dokonale jste zvládla emoce," řekl Chlopčík, který modelce vytknul jen zbytečné nášlapy přes špičku.

 

Příliš dobře se s tangem nevyrovnal sportovní komentátor Jaromír Bosák, který tančí s Evou Krejčířovou. Pár má od Tipsportu nejnižší hodnocení 15:1. Porotu jejich výkon sice pobavil, po technické stránce se ale tanec příliš nepovedl.

 

V soutěži StarDance...když hvězdy tančí nyní zůstalo šest párů složených z celebrit a profesionálních tanečníků. V minulém kole jako první opustil soutěž zpěvák Bohouš Josef s partnerkou Lenkou Tvrzovou. Hodnocení tanečních párů je rozděleno mezi televizní diváky a porotu, do které zasedli Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler, Leona Kvasnicová a Jaroslav Kuneš, jenž v prvním díle tančil v soutěži s herečkou Mahulenou Bočanovou.

 

Taneční soutěž StarDance...když hvězdy tančí, kterou už potřetí moderují Marek Eben s Terezou Kostkovou, patří třetí rok po sobě k nejsledovanějším programům podzimu. První díl druhé série vidělo 1,401 milionu diváků. Úvodní díl prvního ročníku přilákal k obrazovkám 1,96 milionu lidí, letos sledovalo první díl 1,65 milionu diváků. Loni show vyhrál akrobatický lyžař Aleš Valenta s tanečnicí Ivou Langerovou. V první sérii byl nejúspěšnějším párem herec Roman Vojtek s Kristýnou Coufalovou, kteří dnes byli mezi diváky.Další zprávy

Pražský fotograf Tomáš Bican má rád změnu
Moderátor Leoš Mareš bude podruhé otcem
Michael Jackson se vzdal ranče Neverland
Francouzský
Zájemci o koupi jachty Saddáma Husajna se zrovna nehrnou
Třetí řadu StarDance nejlépe zahájila zpěvačka Norisová
Springsteen dal na internet halloweenskou píseň

Nejčtenější

Přidat k oblíbeným, Zaslat na email


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 22. 2. 2020 Svátek má Petr
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz